Perfectha® Fine Lines (1x0,5ml) - Aesthetic Pharma Sp. z o.o.
This shop uses cookies and other technologies so that we can improve your experience on our sites. close

Perfectha® Fine Lines (1x0,5ml)

Новый товар

259,26 zł Без НДС

324,07 zł Без НДС

-20%

Gama wypełniaczy Perfectha

Perfectha to linia wypełniaczy kwasu hialuronowego francuskiego producenta ObvieLine o różnych zastosowaniach, dopasowująca się do potrzeb każdego pacjenta. Perfectha dzięki zastosowaniu nowej technologii BRID-udoskonalonych wiązań międzycząsteczkowych, sprawia, że produkty te są wysoce biokompatybilne a jednocześnie dają długo utrzymujący się efekt estetyczny. Dzięki zaawansowanej technologii otrzymujemy żel o ulepszonej strukturze molekularnej, który zapewnia wolniejszą degradację izowolemiczną o jednorodnym stopniu wchłaniania w czasie.

Wypełniacz Kwasu hialuronowego stabilizowanego Perfectha Derm® 

Perfectha Derm®  jest to naturalny i bezpieczny preparat, likwidujący zmarszczki i zdecydowanie poprawiający wygląd skóry. Preparat składa się z całkowicie naturalnej substancji - kwasu hialuronowego, który dzięki swoim właściwościom poprawia witalność i nawilżenie skóry pozwalając jej wyglądać dłużej młodo i pięknie.

Perfectha Derm® Fine Lines

to produkt przeznaczony dla pacjentów, z powierzchownymi i drobnymi zmarszczkami, który natychmiastowo je zniweluje, wygładzi oraz nawilży skórę. 

Linia preparatów Perfectha

RELATED PRODUCTS