SAFER reimplantacja włosów - Aesthetic Pharma Sp. z o.o.
This shop uses cookies and other technologies so that we can improve your experience on our sites. close

SAFER reimplantacja włosów

Новый товар

229 629,63 zł Без НДС

MEDICAMAT to francuska firma będąca europejskim pionierem nowoczesnych technologii w zastosowaniach medycznych. Pierwsza na świecie liposukcja wykorzystująca ultradźwięki była pierwowzorem obecnie produkowanego urządzenia ENDOTRON. MEDICAMAT jest także światowym liderem w obszarze transplantacji włosów (urządzenie SAFER), z liczbą ponad 100 maszyn sprzedanych tylko w roku 2011.

Urządzenie SAFER to światowa nowość – wprowadzona na rynek z początkiem 2012 roku. SAFER to optymalny dziś sprzęt do reimplantacji włosów, rozwijany od roku 2008 (pierwotnie jako Punch-Hair-Matic). Urządzenie rozwiązuje wszystkie problemy związane wcześniej z techniką FUS - jedną z dwóch wiodących metod transplantacji włosów. SAFER znacząco (około dwukrotnie) zmniejsza czas trwania operacji oraz pozwala operatorowi na dość łatwe osiągnięcie zachowania w nieuszkodzonym stanie nawet 100% poddanych procesowi przeszczepiania włosów.

 • SAFER był z sukcesem prezentowany na kongresach branżowych w Monako (Anti-Aging Medicine World Congress 2012) czy w Paryżu (JDIP 2012).
 • Podczas kongresu EMAA w Paryżu (European Masters in AntiAging Medicine, 12-14 X 2012) prezentowany był przez trzech powszechnie szanowanych specjalistów:
  • Dr Alan Bauman (USA)
  • Dr Frederic Menu (Francja)
  • Dr Marc Divaris (Francja)
 • Podczas kongresu International Society of Hair Restoration Surgery na Bahamach (17-20 X 2012) prezenterem doświadczeń w użytkowaniu urządzenia był dr Peter Malouf.

Wiodąca klinika referencyjna:

Przykładowe kliniki we Francji korzystające ze sprzętu MEDICAMAT

 • Centre CSH  12 rue de Ponthieu 75008 Paris
 • Dr Marc Divaris (chirurg plastyk) 32 av. G. Mandel 75016, Paris
 • Dr Herve Dega (dermatolog) Boulevard Richard Lenoir 75011 Paris
 • Dr Fredric Menu (chirurg plastyk)

 

EKONOMIKA I WYMAGANIA TECHNICZNE

 

Transplantacja włosów to ciekawa i rozwojowa nisza w obszarze medycyny estetycznej. Nie wymaga znacznych inwestycji w salę operacyjną – do prowadzenia zabiegów wystarczające są warunki ambulatoryjne. Także liczba personelu asystującego jest niewielka – potrzebna jest tylko jedna osoba.

 • Koszt zabiegu dla klienta obliczany jest zazwyczaj w odniesieniu do liczby przeszczepionych włosów – od 8 do 14 zł za „punkt” w technologii „strip” (paskowej) czy od 10 do 15 zł w klasycznej technologii FUE. W typowych sytuacjach (około 1000-1500 włosów) prowadzi to do przychodu z zabiegu na poziomie kilkunastu tysięcy złotych.
  Rekomendowana cena za „punkt” w ramach technologii SAFER to około 15 zł.
 • Koszty materiałowe wykonania zabiegu transplantacji włosów w technologii SAFER zamykają się w kwocie około 300 złotych. Także koszty znieczulenia są bardzo niewielkie (znieczulenie miejscowe, lidokaina + adrenalina).
 • Warto zauważyć, że istotnym segmentem klientów mogą być osoby zainteresowane mini-zabiegami, np. korektą brwi. Przyczyniać się do tego będą wyjątkowo niska inwazyjność operacji z wykorzystaniem urządzenia SAFER, krótki czas operacji i szybka rekonwalescencja. Rentowność tego typu zabiegów może być szczególnie wysoka.

 

Cena za sprzęt: 230 000 zł netto + 8% VAT.

 • W cenie ujęte jest szkolenie operatora w klinice referencyjnej w Paryżu.
 • Szkolenia w Paryżu odbywają się regularnie, w ostatni czwartek miesiąca.

 

Wszystkie zainstalowane w Polsce urządzenia SAFER będą wspierane marketingowo w Internecie. Głównym, choć nie jedynym narzędziem, będzie tu silnie pozycjonowana strona nakierowana na zainteresowanych wykonaniem zabiegu pacjentów, umożliwiająca interakcję pacjenta z lekarzem i prezentująca poszczególne kliniki operujące technologią SAFER. 

W celu uzyskania dodatkowych rabatów prosimy o powołanie się na Platformę AMP Group

Kontakt: +48 602 216 601