EXELITE IPL - Aesthetic Pharma Sp. z o.o.
This shop uses cookies and other technologies so that we can improve your experience on our sites. close

EXELITE IPL

New product

154 471,54 zł tax excl.

EXILIS - NOWY SYSTEM IPL!

Łatwość obsługi
Urządzenie Exilite posiada intuicyjny i prosty w obsłudze interfejs oparty na ekranie dotykowym. Użytkownik może łatwo, jednym ruchem, zmieniać filtry optyczne. Chłodzenie termoelektryczne sprawia, że terapia jest bardziej komfortowa dla pacjenta. Lekka głowica została zaprojektowana w sposób ergonomiczny, z myślą o operatorze.

Fotorecykling
Exilite zawdzięcza swoje doskonałe efekty wbudowanej technologii Fotorecyklingu. System wykorzystuje specjalne zwierciadło przechwytujące rozproszoną energię.

Cyfrowy interfejs Z bazą danych pacjentów
Przyjazne użytkownikowi oprogramowanie interfejsu pozwala operatorowi zachować parametry terapii dla każdego pacjenta. Oszczędza to czas operatora i pozwala na przeprowadzenie większej liczby terapii dziennie.

Wysoki wskaźnik powtórzeń
Krótszy czas trwania terapii przynosi korzyści zarówno dla pacjenta, jak i operatora. Operator może nastawić częstotliwość impulsu nawet na 3 Hz i dzięki temu poddawać zabiegowi nawet duże obszary, jak plecy, w krótkim czasie.

Inteligentny tryb wieloimpulsowy
Wieloimpulsowy tryb działania urządzenia Exilite pozwala na niezwykle delikatną transmisję energii do skóry i w związku z tym daje wspaniałe rezultaty, nawet u pacjentów z wyższymi fototypami skóry. Tryb wieloimpulsowy poprawia efekt terapii, jednocześnie zmniejszając ryzyko wystąpienia efektów niepożądanych, jak np. zaczerwienienia.

Wskazania

  • Leczenie trądziku
  • Usuwanie przebarwień
  • Usuwanie zmian naczyniowych
  • Odmładzanie skóry
  • Depilacja pozostawiająca długotrwały efekt

Wymienne filtry
W uniwersalnej głowicy Exilite znajduje się filtr, który można łatwo i szybko wymienić. System jest gotowy do kolejnego zastosowania już w ciągu kilku sekund.

BTL postlight™ - Efekt fotomodulacji
Wąskopasmowe, monochromatyczne światło impulsowe LED stymuluje produkcję kolagenu w tkance skórnej. Dzięki szczególnym parametrom terapii leczenie jest szybkie i skuteczne. Terapia IPL zwykle wiąże się z przejściowym zaczerwienieniem leczonego obszaru. Exilite oferuje doskonałą terapię regeneracyjną, przy użyciu podstawowego efektu nietermicznego technologii światła modulowanego LED. Ta potwierdzona naukowo metoda istotnie redukuje efekt zaczerwienienia i przyspiesza regenerację skóry. Wyjątkowe efekty działania systemu mogą być również osiągnięte w formie niezależnej terapii odmładzającej skórę.

Dane techniczne:

Typ chłodzenia

  termolektryczne

Przerwa między impulsami

  5-60 ms

Długość impulsu

  1-10 ms

częstotliwość impulsu

  do 3 Hz

Energia wyjściowa

  43,2 J

Liczba programów zabiegowych

  5

Tryb specjalistyczny, wieloimpulsowy

  tak

Wielkość obszaru zabiegowego

  8mm x 40mm

Filtry

  480,530,560,640,690nm

Aplikator BTL PostLight  590nm/400mW

W celu uzyskania dokładniejszych informacji i dodatkowych rabatów prosimy o kontakt telefoniczny: (+48) 602 216 601

RELATED PRODUCTS

icon
FAST SHIPPING
icon
SAFETY only original products
icon
CALENDAR terms congresses
icon
NEWS in aesthetic medicine