KRYOLIPO - Aesthetic Pharma Sp. z o.o.
This shop uses cookies and other technologies so that we can improve your experience on our sites. close

KRYOLIPO

New product

70 000,00 zł tax excl.

DZIAŁANIE KRYOLPIO

System Kryolipo został opracowany z myślą o pacjentach, którzy mają trudności z pozbyciem się fałdów tłuszczu na brzuchu, biodrach czy udach. Wymienione miejsca, w których gromadzi się tłuszcz utrzymuje się nawet wtedy, gdy pacjent trzyma reżim dietetyczny. Mechanizm działania oparty jest na chłodzeniu tkanek tłuszczowych tak, aby spowodować ich rozpad (lipolizę). Zabieg polega na przyłożeniu specjalnego urządzenia do wybranej części ciała, którą ma ulec wysmukleniu. Następnie urządzenie zasysa tkankę i dokonuje jej ochłodzenia. Rezultatem wykonanego zabiegu jest redukcja komórek tłuszczowych. Na skutek mrożenia doprowadzamy do ich rozpadu, następnie naturalnie usuwane są przez krew i limfę. W procesie kriolipolizy wprowadzamy do tkanki tłuszczowej zimno (a inaczej, pobiera ciepło z tkanki tłuszczowej) w sposób selektywny i kontrolowany. Aby osiągnąć zamierzony cel rozpadu komórek tłuszczowych stosujemy temperaturę od -5 do -10 C.

DLA KOGO WSKAZANY JEST ZABIEG?
Zabieg kriolipolizy jest szczególnie wskazany w przypadku komórek tłuszczowych występujących miejscowo (tzw. oponki, "bryczesy"). Zabieg ten przeznaczony jest dla pacjentów, którzy pragną zmniejszyć ilość tkanki tłuszczowej skoncentrowanej w okolicach brzucha, na zewnętrznych stronach ud oraz dolnej części pleców.

EFEKTY ZASTOSOWANIA SYSTEMY KRYOLIPO:
Przy zachowaniu zdrowego stylu życia utrata komórek tłuszczowych jest trwała, podobnie jak w przypadku tradycyjnej liposukcji. Efekt nie jest natychmiastowy, gdyż proces usuwania przez organizm uszkodzonych komórek trwa wiele tygodni. Po ok. dwóch miesiącach można zauważyć spadek tkanki tłuszczowej o 22-28 procent. W przeliczeniu na obwód ciała oznacza to 1-1,5 cm mniej. Zabieg przeprowadza się w ramach kilku sesji (1-3) w zależności od obszaru zabiegowego oraz wielkości depozytów tłuszczowych. Czas trwania zabiegu zależy od grubości warstwy tłuszczowej: jeden obszar 30-60 minut. Zalecany odstęp między kolejnymi zabiegami: 6-8 tygodni.

ODCZUCIA PO ZABIEGU:
Zazwyczaj: zaczerwienienie i drętwienie (zaburzenie wrażliwości) obszarów ciała poddanych zabiegowi, stan ten może się utrzymywać do kilku godzin po sesji. Wyjątkowo: niewielki krwiak, który w ciągu kilku dni ulegnie resorpcji. Bezpośrednio po zabiegu pacjent może podjąć swą normalną aktywność z uwzględnieniem ograniczenia intensywnych ćwiczeń fizycznych przez okres od 7 do 10 dni.

PRZECIWSKAZANIA DO ZABIEGU:

 • zaburzenia wątrobowe
 • zaburzenia nerek
 • miejscowe stany zapalne, rany
 • miejscowe zaburzenia krążenia
 • ostra pokrzywka z zimna
 • cukrzyca
 • wszczepiony rozrusznik serca
 • ciąża, karmienie piersią
 • choroba Raynaud,
 • krioglobulinemia
 • hipoproteinemia zimnych aglutynin

PARAMETRY TECHNICZNE
temperatura chłodzenia -10°C do +5°C
podciśnienie do 100 kPa
moc 500 W
kolorowy ekran dotykowy 10”

W celu uzyskania dokładniejszych informacji i dodatkowych rabatów prosimy o kontakt telefoniczny: (+48) 602 216 601

RELATED PRODUCTS

icon
FAST SHIPPING
icon
SAFETY only original products
icon
CALENDAR terms congresses
icon
NEWS in aesthetic medicine